formats

Pozivamo vas da nam se pridružite u novoj veseloj radionici – igraonici na temu muzejskih predmeta!

Dođite vidjeti zanimljive predmete: torpedo, kufer velik poput ormara, neobične satove, vrijedne slike, fotografije i razglednice iz vremena naših pranonića i pranona, i još mnogo toga!

Sve to od 10. studenog 2014. do 27. veljače 2015.

Za koga: školske grupe i male građane (najmanje petero polaznika)

Uzrast: od 5 do 15 godina (sadržaj je prilagođen svakom pojedinom uzrastu)

Sadržaj: razgled izložbe uz pratnju vodiča, razgovor o viđenom te igranje poznatih društvenih igara, sadržajno prilagođenih trenutnoj izložbi, koje djeci na zabavan način približavaju lokalnu baštinu

Trajanje: od 45 do 90 min, ovisno o dobi polaznika, interesu i prethodnom dogovoru s odgojiteljima, nastavnicima ili roditeljima

Cijena ulaznice je 10 kn po polazniku. Prijave se primaju na 051 351 092, 336 711; info@muzej-rijeka.hr.

Raspoloživi termini su od 9.00 do 17.00 sati od ponedjeljka do petka (subotom na upit).

Očekujemo Vas!